Ladu

Odoo laomoodul ühendab endas lihtsasti hallatava laojuhtimise ja keerukad laoliikumised. Lao erinevad vaated annavad ülevaate kaubast, mis on teel, erinevates ladudes või juba kliendini toimetatud. Vastavalt vajadusele saab seadistada teavitusi tagastatava või hilineva kauba kohta ning ennustada tulevaste ostutellimuste koguseid.

Keerulised laoliikumised kiiresti ja lihtsasti

  • Kauba vahendamine ehk drop-shipping: süsteemis saab kirjeldada ladusid, mis ei kuulu ettevõttele. Nii saab laoliikumistes ära kirjeldada kauba liikumise vahedamise mudeli alusel.
  • Ristlaadimine ehk cross-docking: Odoos ei ole tähtsust vastuvõtu, sorteerimise ja lähetamise kiirusel ning seega sobib süsteem ristlaadimise läbiviimiseks.
  • Mitme lao haldamine: Odoosse on võimalik lisada ettevõtte erinevad laod koos asukohtadega ning kajastada kauba liikumist oma ladude vahel.

Automatiseeritud laohaldus

  • Odoo võimaldab seadistada laoliikumised vastavalt ettevõtte omapärale. Näiteks müügi hetkel broneerib süsteem laos olevad tooted. Toodete puudumisel teavitab süsteem erinevaid osapooli või hoopis koostab ise automaatselt ostutellimuse.
  • Skännerimise tugi aitab hoida korda laoriiulitel kui ka kauba vastuvõtmisel ja pakkimisel. Skänneeri väljaminev kaup ning prindi välja koheselt ka kaubalipikud.


Saada kiri

Vastame kirjale 24h jooksul
Email again: