Ettevõtte tutvustus

Majandustarkvara peab toetama pidevat muutust, sest pidev muutus on ainus viis innovatsiooniks.
Egon Raamat

AvaLah, ärinimega Avatud Lahendused OÜ, loodi 2015. aastal. Meie missiooniks on pakkuda tarkvaralahendusi, mis võimaldavad kiiresti ja mugavalt täita ärilisi eesmärke.

Ettevõte on asutatud Iteractioni omanike poolt, kes viimase viie aasta jooksul on IT teenustega abiks olnud üle 300-le Eesti ettevõttele erinevates tegevusvaldkondades. Enamikel neist on sarnased mured: puudub tarkvara, mis võimaldaks mugavalt täita ärilisi eesmärke, ning kulutused tarkvarale ei ole alati kuluefektiivsed.

AvaLahi poolt pakutavad lahendused on avatud lähtekoodiga, mis võimaldab igal ettevõttel saada just nende vajadustele vastav lahendus ning seda soovi korral ise muuta.

Oleme pannud rõhku oma tugiteenuste loomisel läbipaistvusele ja maksimaalselt kliendi huvidega arvestamisele. AvaLahi poolt pakutavat tarkvara on võimalik edasi arendada ükskõik millisel Pythoni arendajal.

AvaLahi meeskond jaguneb Tallinna ja Tartu kontori vahel. Suurem osa meie arendajatest on Tartu kontoris. Meeskonnatöös väärtustame loovust ja vabadust.

Avalah võtmeisikud

 1. Egon Raamat

  Egon Raamat

  Egoni pikaajaline töökogemus erinevatel IT positsioonidel on andnud temale oskuse näha suurt pilti. Egon vastutab muuhulgas partnersuhete eest, et tagada klientidele parimad tingimused.

 2. Kait Elbe

  Kait Elbe

 3. Hedi Hunt

  Hedi Hunt

 4. Marek Pontus

  Marek Pontus

  Mareki pikaajaline finantsjuhi ja audiitori kogemus loob klientidele kõrget lisandväärtust ning aitab analüüsi ja juurutamisel saavutada kõige sobivam lahendus ettevõttele.

 5. Eneli Õigus

  Eneli Õigus

  Eneli on ettevõtja taustaga analüütik/juurutaja. Varasem kogemus aitab tal põhjalikult aru saada ettevõtte vajadustest ning saavutada seeläbi parim terviklik tulemus.

Tahad näha oma töötulemusi rakendumas päris elus? Sulle meeldivad rahulolevad kliendid?
Liitu meie laheda tiimiga Tartus või Tallinnas.
Tutvu võimalustega

Saada kiri

Vastame kirjale 24h jooksul
Email again: