Majandustarkvara peab toetama pidevat muutust, sest pidev muutus on ainus viis innovatsiooniks.
Egon Raamat
Oleme Eestis üks juhtivaid avatud lähtekoodiga süsteemide pakkujaid. Enda tehnilise ja ärilise kompetentsi abil aitame ettevõtetel täita ärilisi eesmärke ning tõsta konkurentsivõimet. 

Avatud Lahendused ärinime all tegutseme 2015. aastast. Oleme Eesti suurim Odoo partner ja teenusepakkuja. Keskendume litsentsimüügile, Odoo juurutamisele ja rätseplahendustele keskmise suurusega ettevõtetes. Täna on enamik kliente tootmis- ja kaubandussektorist, kuid avatud lahendused sobivad hästi ka avalikule sektorile. Odoo avatud lähtekood võimaldab igal ettevõttel saada vajadustele vastav lahendus ning seda soovi korral ise muuta. Tulevikus on seda võimalik edasi arendada ükskõik millisel Pythoni arendajal.

Ise valisime Odoo kaheksa aastat tagasi ja oleme tänase päevani mitte ainult truuks jäänud, vaid meist on saanud tõelised Odoo fännid.

Omame Odoo kõigi viimaste versioonide sertifikaate:


Loome ka infosüsteeme ja tarkvara erilahendusi nii ettevõtetele kui avalikule sektorile. Paneme suurt rõhku sujuvale koostööle. Kasutame kliendiportaali, kuhu saab klient igal ajahetkel sisse logida ning näha, mis seisus tema tööd on: hindamisel, kinnitamisel, ootel, arenduses, testimises jne.

Meil on kontorid nii Tallinnas kui Tartus ja kliendid üle Eesti.

Meie võtmeisikud

 1. Egon Raamat

  Egon Raamat

 2. Eneli Eljand

  Eneli Eljand

 3. Triine Aavik

  Triine Aavik

 4. Martin Talts

  Martin Talts

 5. Algo Kärp

  Algo Kärp

 6. Aveli Tammaru

  Aveli Tammaru

 7. Kärt Villako

  Kärt Villako

 8. Oliver Ernest

  Oliver Ernest

Tahad näha oma töötulemusi rakendumas päris elus? Sulle meeldivad rahulolevad kliendid?
Liitu meie laheda tiimiga Tartus või Tallinnas.
Tutvu võimalustega

Saada kiri

Vastame kirjale 24h jooksul
Email again: