Odoo juurutamine

Üks kontaktisik

Juurutuse edu tagamiseks on oluline, et mõlemal pool on üks kindel kontaktisik (nii Teie kui ka meie poolel), kes on võtab endale vastutuse ja kohustuse projekti edukuse ees. On oluline, et kontaktisikul on volitused otsuste vastuvõtmiseks.

  • Avalah juurutaja tagab projekti juurutamise A-st Z-ni: juurutaja vastutab kogu projekti juurutamise algusest lõpuni, jälgib üldist järjepidevust ja jagab oma kogemusi Odoo heade tavade osas.

  • Ainult üks otsustaja kliendi poole (SPoC): vastutab äriteadmiste/vajaduste edastamise eest (vajadusel kaasab võtmekasutajaid) ja vastutab äriprotsessi terviklikkuse eest (otsuste tegemine, muudatuste juhtimine ettevõttes, jne.).

  • Kohtumiste organiseerimine: Odoo juurutaja ei osale äriprotsessi ja firma siseprotsesside otsuste tegemise juures (kui pole just eraldi kokku lepitud). Iga nädal toimuvad Projekti koosolekute eesmärk on äriprotsesside  vastavusse viimiseks (SPoC) ja nende juurutamiseks Odoo'sse (Juurutaja).

  • Treeni Treenerit lähenemine: Odoo juurutaja teeb kasutuskoolituse SPoC'ile, et tema omakorda saaks teadmisi edasi anda teistele oma firmas. Edukaks juurutuseks on väga oluline, et SPoC tutvub ja õpib kasutama iseseisvalt Odoo dokumentatsiooni ja E-õppe platvormil.

Saada kiri

Vastame kirjale 24h jooksul
Email again: