Odoo juurutamine

Kohandamine ja arendamine

Odoo tarkvara on tuntud oma paindlikkuse ja olulise arenguvõime poolest. Samas on suuremahuline arendus kiire ja jätkusuutliku juurutusega vastuolus. Sellel põhjusel soovitame:

  • Arendage ainult mõjuval põhjusel: Otsus arendada peaks tulema alati siis kui kulu/tulu suhe on selgelt positiivne (säästate aega igapäevastelt tegevustelt, jne.). Eelistada tuleks igapäevase tööaja vähendamist korra kvartalis tehtavad tööaja vähendamise asemel. On üldtunnustatud seisukoht, et mida lähedasem on lahendus standardile, seda kergem ja sujuvam on migratsiooniprotsess ning seda madalamad on hoolduskulud mõlemale poolele. Lisaks on kogemus meile näidanud, et 60% esialgsetest arendussoovidest jäetakse kõrvale pärast mõne nädala möödumist standardse Odoo kasutamisest (vt „Standardi esmajärjekorras vastuvõtmine”).

  • Asendage, ilma kopeerimata: On hea põhjus, miks muudatuste juhtimise tarkvara on loodud. Selles kontekstis on juurutamise hetk õige hetk aktsepteerida ja isegi olla muutuste algataja nii tarkvara kasutamise osas kui ka ettevõtte äriprotsesside tasandil.

Saada kiri

Vastame kirjale 24h jooksul
Email again: